Ana Sayfa Hakkımızda Personel Bulma İş Bulma Çocuk Bakımı Hasta ve Yaşlı Bakımı İletişim

E-bülten

Haber ve duyuruları zamanında almak için e-bültenimize kaydolun.

E-posta
Yalnızca gerçek insanlar!

Arama

İletişim

Mavi Danışmanlık
Adres: Konak mahallesi Lefkoşe caddesi
İltuğ İş Merkezi Kat: 4 Daire:16
(Bauhaus Karşısı) Nilüfer Bursa
Cep tel: (+90 544) 3956996
E-posta: info@mavievdebakim.com

Kariyer Yönetimi ve Seçme Yerleştirme Süreci

Kariyer yönetimi ve seçme yerleştirme sürecini bireysel ve kurumsal müşterilerinin karşılıklı memnuniyetini mümkün kılan ortak kazanç modeli üzerine kurup geliştirmiş olan Mavi Danışmanlık, her geçen gün istikrarlı bir şekilde artan aday ve pozisyon veri tabanı ile adaylar ve kurumlar için en uygun eşleştirmeyi yapmak üzere hizmet vermektedir. Çeşitli sektörlerde deneyim sahibi tecrübeli danışman ekibimiz, adayların kişisel yetkinlikleri ve teknik becerilerini, kurumların ihtiyaçları ile değerlendirerek kariyer yönetimi ve seçme yerleştirme sürecinde en iyi sonucu elde etmektedir.   

Mavi Danışmanlık, uluslararası kabul görmüş standartlar ile zenginleştirdiği yerel tecrübesi ile uzun soluklu ve kalıcı yerleştirmeler yapma hedefi ile hizmet sunmaktadır. Vizyonumuz, müşterilerimizin hizmet aldığı bir danışmanlık firması olmanın ötesinde tüm bireysel ve kurumsal insan kaynakları süreçlerini devredebilecekleri güvenilir bir stratejik iş ortağı olunmasıdır.

7 basamaklı kariyer yönetimi ve seçme yerleştirme sistemi

Mavi Danışmanlık tarafından geliştirilen 7 basamaklı kariyer yönetimi ve seçme yerleştirme sisteminde öncelikle ihtiyaç analizleri ile müşterimizin ihtiyaçlarına yönelik stratejiler doğrultusunda sektör / firma analizleri yapılmakta ve ardından pozisyonun gerektirdiği yetkinlikler ve ücret/prim paketi ile ilgili kararların analizine geçilmektedir. Bu sayede başarılı bir görev profili çıkarılmakta ve bu kalıp ile tam olarak eşleşecek aday / kurum arayışına geçilmektedir.

İhtiyaç analizinin tamamlanmasını takiben kurum / aday ile birlikte belirlenen stratejilere bağlı olarak, veri tabanımız ve kaynaklarımızı kullanarak uygun aday / pozisyon arayışı başlatılmaktadır. Bu aşamada teknik ve beşeri beceriler kadar firma ve aday arasındaki kültürel uyum da değerlendirilmekte olup gerçekleşen eşleşmelerin uzun süreli ve kalıcı iş ilişkisine dönüşmesindeki başarımızın temelinde bu hassasiyet yer almaktadır.

Aday / pozisyon havuzunun tamamlanmasının ardından ihtiyaç dahilinde psikoteknik değerlendirmeleri de içeren yetkinlik bazlı mülakat teknikleri ile mülakatlar gerçekleştirilir ve kısa liste oluşturulur. Kısa listeye giren aday ve kurumlar görüştürülerek son karar öncesi referans araştırma safhasına geçilir.

Belirlenen adaylar ile kurum arasında gerçekleşen iş görüşmesinin ardından detaylı referans araştırmaları gerçekleştirilerek eşleşme süreci tamamlanmaktadır.

Verdiğimiz hizmetler

Üst düzey yönetici seçme ve yerleştirme

Orta düzey yönetici seçme ve yerleştirme

Proje bazlı yerleştirme

Her hakkı saklıdır. © 2009
yakamoz.net