Ana Sayfa Hakkımızda Personel Bulma İş Bulma Çocuk Bakımı Hasta ve Yaşlı Bakımı İletişim

E-bülten

Haber ve duyuruları zamanında almak için e-bültenimize kaydolun.

E-posta
Yalnızca gerçek insanlar!

Arama

İletişim

Mavi Danışmanlık
Adres: Konak mahallesi Lefkoşe caddesi
İltuğ İş Merkezi Kat: 4 Daire:16
(Bauhaus Karşısı) Nilüfer Bursa
Cep tel: (+90 544) 3956996
E-posta: info@mavievdebakim.com

Hakkımızda

Firmamız Mavi Danışmanlık adıyla 1999 Yılında Evde Bakım hizmetleri vermek amacıyla kuruldu. Evde bakım hizmetleri konusunda Bursa' da kurulan ilk kurumsal danışmalık firması olan MAVİ DANIŞMANLIK bu alanda marka olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmamız Özel istihdam büroları yasasının çıkmasıyla Türkiye de İstihdam yetkisi alan ilk üç firma arasında yerini aldı.

İŞKUR' dan yetkili Özel İstihdam Ofisimiz MAVİ DANIŞMANLIK markası altında hizmet vermektedir.

Kariyer yönetimi ve seçme yerleştirme sürecini bireysel ve kurumsal müşterilerinin karşılıklı memnuniyetini mümkün kılan ortak kazanç modeli üzerine kurup geliştirmiş olan Mavi Danışmanlık, her geçen gün istikrarlı bir şekilde artan aday ve pozisyon veri tabanı ile adaylar ve kurumlar için en uygun eşleştirmeyi yapmak üzere hizmet vermektedir. Çeşitli sektörlerde deneyim sahibi tecrübeli danışman ekibimiz, adayların kişisel yetkinlikleri ve teknik becerilerini, kurumların ihtiyaçları ile değerlendirerek kariyer yönetimi ve seçme yerleştirme sürecinde en iyi sonucu elde etmektedir.

Mavi Danışmanlık, uluslararası kabul görmüş standartlar ile zenginleştirdiği yerel tecrübesi ile uzun soluklu ve kalıcı yerleştirmeler yapma hedefi ile hizmet sunmaktadır. Vizyonumuz, müşterilerimizin hizmet aldığı bir danışmanlık firması olmanın ötesinde tüm bireysel ve kurumsal insan kaynakları süreçlerini devredebilecekleri güvenilir bir stratejik iş ortağı olunmasıdır.

Firmamız eğitim hizmetlerinde ise MAVİ AKADEMİ adıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Bu kapsamda, İşletmelerde alınması zorunlu kılınan ilkyardım, iş güvenliği, ergonomi, yangın gibi eğitimleri, konusunda uzman danışman ve eğitmen kadromuzla gerçekleştirmekteyiz.

Yılda 1000 kişinin üzerinde ilkyardımcı, firmamızdan aldığı eğitimlerle hayat kurtarmanın ip uçlarını öğrenmektedirler.

Uzaktan eğitim sistemimiz, internet üzerinden 7 gün 24 saat erişilebilir ve güvenliği son derece yüksek bir sistem üzerinden gerçekleşmektedir.

Geniş bir eğitmen kadrosu tarafından hazırlanan eğitim içerikleri, Her derse ait video, testler ve konuyla ilgili zengin dokümanlar online olarak kullanıcının erişimine açık tutulmaktadır. Aynı zamanda canlı derslerle sistem üzerinden kursiyerlere eğitim verilmektedir. İş güvenliği uzaman adayları bu sisteme girerek eğitimlerinin yarısı olan yaklaşık 90 saati evinde, işyerinde veya istediği yerde bilgisayarının başında eğitim alabilmektedir. Kursiyerlerimiz uzaktan eğitim sürecini tamamladıktan sonra Mavi Akademi Eğitim Merkezi’nde örgün eğitimlerini de tamamlayarak, Bakanlığın açacağı Sınava hazır bir şekilde mezun edilmektedirler.

Vizyonumuz

İş hayatına çözüm odaklı değerler kazandırmaktır

 1. Kaliteli danışman kadromuz ve uzman personellerimiz ile siz değerli müşterilerimizin beklentilerine yerinde tespitler ile cevap vermek
 2. Kendi platformunda;
 3. Çalışkanlılığımızla
 4. Güvenilirliliğimizle
 5. Dürüstlüğümüzle
 6. Eğitim kalitemizle
 7. Problem çözücülüğümüzle
 8. Rehberliğimizle
 9. Uyumlu çalışmamızla

Farklılık yaratarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Ülkemizde istihdam ve danışmanlık konularında müşterilerimize çözüm ortağı olmak, yerinde ve doğru tespitler yaparak değişime ve gelişime katkıda bulunmak, her zaman güler yüzlü, kaliteli hizmet sunmak.

Kalite Politikası

Mavi danışmanlık olarak değerlerimizden ödün vermeden kurumlara ve bireylere;

 1. İstihdam,
 2. Danışmanlık,
 3. Mesleki kişisel gelişim hizmetlerini müşteri memnuniyetlerini ölçü alarak tecrübe ve birikimlerimizi aktarmaktır.
Her hakkı saklıdır. © 2009
yakamoz.net